Weekend Majowy we Wrocławiu

Weekend Majowy we Wrocławiu

 

Majówka we Wrocławiu

Wrocław to idealne miejsce, aby spędzić tu długi weekend majowy. Atrakcje jakie oferuje w tym czasie miasto oczarują zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych turystów.

Zwiedzanie miasta szlakiem wrocławskich krasnali czy wizyta w ZOO, dostarczy wszystkim mnóstwo radości. Podobnie jak spacer po romantycznym ( i jednym z największych w Europie) miejskich rynków, by następnie zachwycić się zabytkową architekturą Ostrowa Tumskiego. Nie możemy zapominać również o licznych wrocławskich muzeach, które w tym okresie przygotowują dla odwiedzających specjalną ofertę.

Obowiązkowym punktem jest również wizyta na Pergoli zlokalizowanej tuż obok Hali Stulecia w malowniczym Parku Szczytnickim. Tu podziw turystów budzą pokazy multimedialne (szczególnie po zmroku) ogromnej Fontanny. Natomiast jeśli wybierzemy się tu za dnia, to koniecznie zwiedźmy Ogród Japoński i Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego.

A co z noclegiem?

Pokoje w centrum Wrocławia są dość drogie, a te na przedmieściach, chociaż tańsze, potrafią skutecznie zniechęcić do intensywnego zwiedzania długimi dojazdami.

Odpowiedzią na te bolączki staje się Hostel Świebodzki. Zlokalizowany jest on w zabytkowym XIX-wiecznym budynku dawnego Dworca Świebodzkiego w samym centrum miasta (800 m od Rynku). Wnętrza zostały odremontowane i goście, którzy zdecydują się na nocleg w Hostelu Świebodzkim z pewnością będą zaskoczeni wysokim standardem i jakością obsługi.

Hostel Świebodzki na Majówkę

 

POKOJE Z ŁAZIENKAMI

2-os.

3-os.

4-os.

5-os. i więcej

cena za dobę od osoby

minimum
2 dni

100 zł

75 zł

70 zł

65 zł

POKOJE Z DOSTĘPEM DO ŁAZIENEK

2-os

3-os

4-os

5-os i większe

cena za dobę od osoby

minimum
2 dni

75 zł

65 zł

60 zł

55 zł