Kwatery pracownicze - oferta wynajmu

Kwatery pracownicze

Hostel Świebodzki to tanie i komfortowe kwatery pracownicze, które ze względu na nowoczesny wystrój oraz wysokiej jakości wyposażenie, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Współpracujemy z firmami z całej Polski, które poszukują tanich i, co niezwykle ważne dla renomy oraz zadowolenia pracowników, komfortowych noclegów.

Nasze pokoje

Dysponujemy pokojami:

  • dwuosobowymi,
  • trzyosobowymi,
  • czteroosobowymi,
  • pięcioosobowymi,
  • sześcioosobowymi,
  • siedmioosobowymi.

Postawiliśmy na minimalistyczny wystrój, a także funkcjonalne wyposażenie, które z jednej strony zapewni komfort, a z drugiej wygodną pracę. Każdy z naszych pokojów wyposażony jest w łóżka pojedyncze (możliwość połączenia dwóch w jedno większe) lub piętrowe – w zależności od ilości miejsc noclegowych w pokoju, a także stoły z krzesłami. Każdy z naszych Gości ma dostęp do kuchni oraz łazienki.

Dodatki

Poza standardowym wyposażeniem, które jest dostępne w naszych pokojach, możliwe jest również skorzystanie z telewizora, którego udostępnienie to koszt 2 zł.

Wszyscy Goście mają również dostęp do darmowego, bezprzewodowego Internetu oraz miejsc parkingowych przed Hostelem.

Ceny

Naszym celem jest wynajem kwater pracowniczych na najbardziej atrakcyjnych warunkach dla Gości. Dlatego ceny za dobę rozpoczynają się u nas już od 30 zł (przy dłuższym pobycie) za osobę. Nasze noclegi są dostępne zarówno na jedną dobę, jak również okres liczony w miesiącach – niezależnie więc od tego czy potrzebujesz kwatery na krótki, czy długi termin – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapewniamy komfort w samym centrum Wrocławia, dlatego nasze noclegi pracownicze cieszą się tak dużym zainteresowaniem Gości z całej Polski.

Wszystkie ceny znaleźć można w zakładce „Cennik”. W przypadku jakichkolwiek pytań albo chęci zarezerwowania pokoju lub większej ilości miejsc dla pracowników – zapraszamy do kontaktu pod numerem 71 382 80 10.