Rezerwacja noclegów

Rezerwacja

Aby zarezerwować nocleg w naszym Hostelu zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: (71) 382-80-20 (czynny w godzinach 8.00-20.00).

Zapytania składać można również za pośrednictwem poniższego formularza – gwarantujemy szybką odpowiedź.
Rezerwacja, uznawana jest za zawartą w momencie potwierdzenia przez pracownika recepcji.

Do dyspozycji Gości są pokoje, które pomieszczą od 2 do 7 osób, w związku z czym nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak również firm. Im więcej dni planujesz spędzić w naszym Hostelu, tym cena wynajmu noclegu za dobę będzie niższa.

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu, płatność gotówką lub przelewem – więcej informacji znajdziesz w zakładce Cennik.

ZAREZERWUJ NOCLEG!

Data przyjazdu * Data wyjazdu *

Rodzaj pokoju Ilość osób

 

Nie ma wolnych miejsc? To żaden problem!

W przypadku braku wolnych miejsc w określonym terminie – znajdziemy dla Ciebie noclegi pracownicze lub indywidualne w innym miejscu we Wrocławiu. Należymy do grupy Kwatery Dla Firm i posiadamy wiele innych pokojów, mieszkań, a także apartamentów – w dogodnych lokalizacjach na terenie całego Wrocławia.

W przypadku braku miejsc zapraszamy do kontaktu zarówno pod numerem (71) 382-80-05 (obsługuje nasze wszystkie miejsca noclegowe we Wrocławiu), jak również 794 750 111 (Vanilla Hostel).