O nas

Świebodzki Hostel powstał w 2015 roku w pomieszczeniach Dworca Świebodzkiego PKP , a jego oferta skierowana jest do osób poszukujących z jednej strony tanich, a z drugiej komfortowych noclegów we Wrocławiu. Hostel jest częścią grupy Kwatery dla Firm, która oferuje ponad 1300 miejsc noclegowych dla turystów i kwater pracowniczych na terenie całego Wrocławia oraz okolicznych miejscowości. Duże doświadczenie i znajomość potrzeb naszych Gości sprawia, że potrafimy spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania!

Dlaczego Hostel Świebodzki? Z kilku powodów.

Po pierwsze – znajduje się w centrum miasta i zapewnia łatwy dostęp do wrocławskich atrakcji turystycznych, obiektów kulturalnych, edukacyjnych i biznesowych oraz przystanków komunikacji miejskiej. Dzięki tak doskonałej lokalizacji trafisz do nas bez problemu i będziesz miał możliwość zrealizowania swoich celów – niezależnie od tego czy mają one charakter biznesowy, naukowy, zawodowy czy turystyczny.

Po drugie – jest tani i stanowi znakomitą alternatywę dla tych osób, które swoje pieniądze wolą przeznaczyć na inne wydatki niż kosztowny nocleg. Nasze ceny zostały ustalone na takim poziomie, aby z noclegu mógł skorzystać absolutnie każdy – od ucznia, przez pracownika, aż do turysty.

Po trzecie – daje komfort i jest odpowiedzią na potrzeby osób o dużych wymaganiach. Każdy pokój w hostelu posiada odpowiednio wysoki standard i niezbędne wyposażenie. Dbamy o czystość wszystkich pomieszczeń i pragniemy, aby każdy z naszych Gości miał dostęp do TV oraz Internetu i by czuł się w nim komfortowo.

Po czwarte – jest do dyspozycji każdego. Zapewniamy fachową obsługę Klientów indywidualnych i firm, a także zapraszamy do siebie Gości weselnych.

Nasze kwatery pracownicze to zupełnie nowa jakość nie tylko w skali Wrocławia, ale i całego kraju!

Nasi pracownicy powitają Cię z uśmiechem i zapewnią fachową obsługę. Jesteśmy jedną z największych firm oferujących noclegi we Wrocławiu, zapewniamy bezproblemową rezerwację pokojów oraz elastyczność względem potrzeb Klienta. Wszystko po to, aby nasi Goście mogli spać spokojnie.

Zapraszamy do wizyty!

900
miejsc
noclegowych

gwarancja
najniższych
cen

lokalizacje
w całym
Wrocławiu

nasz team

RADOSŁAW SZCZOT

manager

r.szczot@kwaterydlafirm.pl

MARCIN BOBAŁO

właściciel

m.bobalo@kwaterydlafirm.pl

PATRYCJA PIĄTEK

recepcjonistka

rezerwacje@kwaterydlafirm.pl

BOGDAN JAKUBCZYK

konserwator

OLGA POROSHENKO

pokojowa

nasi klienci

zaufali nam m.in.

nasi partnerzy

nasze lokalizacje

polecamy dwa inne hostele należące do naszej grupy

KAMIENICA HOSTEL WROCŁAW
www.hostelwroclaw.pl

 

Hostel w ścisłym centrum Wrocławia. Mieszczący się w zabytkowej kamienicy z XIX wieku po gruntownym remoncie. 38 pokoi do wynajęcia (każdy z własną łazienką). Zaledwie 500 m do Starego Miasta. W pobliżu Panorama Racławicka i Ostrów Tumski. Ceny od 30 zł.

 

adres:
ul. Traugutta 35
50-416 Wrocław
kontakt:
www.hostelwroclaw.pl
rezerwacje@hostelwroclaw.pl
+48 794 750 111

 

TRZY KOLORY HOSTEL WROCŁAW
www.trzykoloryhostel.pl

 

Położony w bezpośredniej bliskości największych atrakcji Wrocławia – ZOO, Hali Stulecia i Wrocławskiego Rynku. Usytuowany w studenckim centrum Wrocławia, przy pl. Grunwaldzkim. Ceny od 20 zł.

 

adres:
ul. Sienkiewicza 106a
50-348 Wrocław
kontakt:
www.kamienicahostel.pl
+48 71 382 80 06
rezerwacje@trzykoloryhostel.pl

O nas