Świebodzki Hostel
Miejsce, historia, współczesność

Miejsce

Nowy hostel na noclegowej mapie Wrocławia, powstał w miejscu idealnym, dla chcących skorzystać z jego usług turystów, przybywających w ostatnich latach tłumnie do stolicy Dolnego Śląska. I nie chodzi tu jedynie o przyjazdy związane z odbytymi już mistrzostwami europy z roku 2012 czy nadciągającą stolicą kultury w roku 2016. Wrocław staje się, drugim po Krakowie, najchętniej odwiedzanym miastem w Polsce. Jego historia, piękno architektury, liczne atrakcje – wszystko to sprawia, że nie tylko z Polski, ale i szerokiego świata ciągną tu rzesze turystów. W takich przypadkach prócz warunków pobytowych kluczowe jest położenie obiektu. A w przypadku Hostelu Świebodzki lepszego być nie może. Hostel mieści się bowiem w zabytkowym budynku dworca kolejowego, w samym sercu Wrocławia. Do rynku na piechotę dojdziesz w 5 minut. Wszystkie najważniejsze atrakcje starówki są więc na wyciągnięcie Twojej ręki.

Historia

Jeśli sama lokalizacja, to za mało musisz pamiętać o tym, że nocujesz (albo będziesz nocował) w budynku z duszą. Piękny, XIX wieczny gmach jest żywą częścią historii Wrocławia. Stąd pokolenia wrocławian wyruszały w podróż, często tak daleko, że już nigdy nie powracali. Na perony tego dworca stęsknieni podróżni wracali z dalekich wojaży do swojej małej ojczyzny. Sama konstrukcja jest majestatyczna, wielka i całą sobą ma głosić chwalę miasta nad Odrą. Prawie 150 lat historii, w której możesz spędzić szczęśliwe chwile urlopu.

Współczesność

W takich miejscach jak Świebodzki Hostel Wrocław często mieszają się współczesność z historią. Nie inaczej jest tym razem. Piękne budynek dworca został przez nas zaadoptowany na nowoczesne, schludne i wygodne miejsca noclegowe. Znajdziesz tu wszelkie wygody, po podróży weźmiesz prysznic w nowej łazience, położysz się na nowym materacu, w swoim nowym łóżku. Oddasz się surfowaniu po internecie dzięki naszej szerokopasmowej sieci Wi-Fi albo włączysz telewizję kablową. Jesteśmy pewni, że dobrze spędzisz z nami czas i mile będziesz wspominać chwile przeżyte we Wrocławiu dzięki Świebodzki Hostel Wrocław. Dołącz do dziesiątków naszych zadowolonych klientów i zainwestuj w swój wolny czas. To inwestycja, która na pewno Ci się zwróci. Zaufaj naszemu doświadczeniu, przyjedź sam, z rodziną lub znajomymi i ciesz się porządnym wypoczynkiem.

AUTOR: Radosław Szczot

KATEGORIA:

TAGI:

Dodaj komentarz

  • (will not be published)