FAQ

FAQ
Jakie pokoje są w ofercie?

Do dyspozycji naszych Gości przygotowano zarówno pokoje idealne dla par i rodzin, jak również Gości biznesowych czy większych grup (kwatery pracownicze). Polecamy pokoje 2, 3, 4, 5, 6, a nawet 7-osobowe, które posiadają odpowiednie wyposażenie oraz dostęp do łazienki i kuchni. Łącznie Hostel Świebodzki dysponuje 207 miejscami noclegowymi.

Jaki jest standard hostelu?

Hostel Świebodzki posiada nowoczesne, komfortowe wnętrza, a jego standard zadowala zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. To miejsce, w którym udało nam się w idealny sposób osiągnąć z jednej strony wysoką jakość noclegów, a z drugiej atrakcyjne ceny.

W jakich godzinach trwa doba hotelowa?

Doba hotelowa rozpoczyna się się o godzinie 13-tej, a kończy o 10-tej dnia następnego.

Czy w hostelu jest dostęp do kuchni?

Oczywiście – kuchnia jest do dyspozycji każdego mieszkańca Hostelu. Niektóre pokoje posiadają swoją własną.

Czy w hostelu jest bezpłatny Internet?

Tak.

Czy w hostelu jest parking?

Tak.

Czy w hostelu można skorzystać z telewizora?

Istnieje taka możliwość – udostępnienie telewizora kosztuje 2 zł.

Czy przyjmujecie zorganizowane, wieloosobowe grupy?

Jak najbardziej – obsługujemy osoby prywatne, instytucje oraz firmy, zapewniając wieloosobowe kwatery pracownicze. Wystarczy skontaktować się z nami i zapytać o konkretną liczbę miejsc, a my zajmiemy się resztą.

Jak dojechać do hostelu?

Hostel znajduje się przy Placu Orląt Lwowskich, który jest jednym z najbardziej znaczących węzłów komunikacyjnych we Wrocławiu. Samo centrum miasta sprawia, że łatwo do nas dotrzeć zarówno własnym samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej – również z lotniska i dworców – PKP oraz PKS.

Co zrobić jeżeli w hostelu nie ma już miejsc?

Kwatery Dla Firm oferują noclegi dla Klientów indywidualnych oraz kwatery pracownicze nie tylko w Hostelu Świebodzki. W przypadku braku miejsc zachęcamy do składania zapytań o miejsca noclegowe w innych hostelach, a także wolne mieszkania i apartamenty należące do naszej grupy. Kontakt pod numerem 71 382 80 05 (Kwatery dla Firm), a także 794 750 111 (Vanilla Hostel&Apartments).

Co warto zwiedzić?

Okolica Hostelu Świebodzkiego jest pełna atrakcji – już sama obecność tutejszego dworca to niemała gratka dla fanów zabytków i kolejnictwa. W pobliżu również miniaturowe Kolejkowo, Dzielnica Czterech Wyznań, Kino Nowe Horyzonty, wrocławski rynek i wiele innych. Łatwo dotrzeć do nas również do ZOO, największych punktów widokowych i do najbardziej znanych obiektów kulturalnych.

Czy w hostelu można kupić bilety do Teatru Polskiego?

Bezpośrednio w Hostelu nie, ale tuż obok znajdują się kasy i scena.